PlayBoy

PlayBoy Cs 1.6 Clan. Welcome.

PrijemPortalČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

m4a1 spray tutorial

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
KILA SiNE

Broj poruka : 415
Datum upisa : 04.06.2010

PočaljiNaslov: m4a1 spray tutorial   Pet Jun 04, 2010 10:51 pm

Sa emkom je najvaznije da naucite spray!
Ja cu vam pokazati par trikova,ali da bi ste usavrsili spray sa emkom morate da vezbate [mnogo] i da igrate kanter veoma dugo da bi ste imali iskustvo u deljenju tutorijala!
Pa da pocnem.
Kada emka puca sama rafal da vi ne dirate misa metkovi idu gore,dole,levo,desno,desno! i to je mnogo ne precizno !Tako da vi morate da mrdate mis.
Preporucujem da pucate sa prigusom jer je preciznije! a kada pucate nikada nemojte da vucete mis dole jer onda pucate u stomak i ne mojte uvek da cucite kada pucate!
Kada pucate uvek pucajte u glavu ili ispod glave ali ne veliki rafal nego po 10 metkova ako je daljina a blizina dovoljno je i 5 metkova zavisi kome kako odgovara.I kada pucate u glavu ili ispod glave malo mrdajte mis u krug na dole sa leve strane, znaci sa leve strane na dole, ali nemojte da preterujete u tome inace imaju metkovi da lete svugde samo ne u protivnika!Kako sto sam rekao niko nije usavrsio spray sa emkom ili ostalim za 2 dana!Potreban je trening!
A kako bi ste uvezbali to probajte u lanu sa nekim (moze i online sve jedno) napravite server (ili udjite) i kupite emku a vas protivnik da nema nista !
Vi stojite u mestu a on neka trci ispred vas levo desno, vi pokusavajte da pratite njegovu glavu , kada to usavrsite probajte da pucate sa po 3 metka do celog rafala ali se i vi krecite.Znaci on se krece ja pucam on ide levo desno ja idem levo desno i pucam mu u glavu po 3 metka kad se krecete nikad rafal iz daljine!!!
To bi bilo to.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://play-boy.forumr.net/forum.htm

m4a1 spray tutorial
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PlayBoy :: ^_PlayBoy^_Team :: Tutorajili-
Skoči na: